Erik en Geeke Bassa bieden dagbesteding en begeleiding aan jeugdige en volwassen van maandag tot zaterdag. Naast de melkkoeien en  kalfjes zijn er op de zorgboerderij, schapen, kippen, konijnen, poezen en een paard en pony. Er is een moestuin en een tuinkas waar verschillende groentes worden gekweekt.  De Huiberthoeve ligt in een rustige en natuurlijke omgeving langs de Huibert. Het is omringd door weilanden en aan de rand van het erf is een bosplantsoen. De omvang van de boerderij biedt voor alle seizoenen voldoende activiteiten zowel binnen als buiten. 

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

www.huiberthoeve.nl   

Contactgegevens

Huibertweg 2
4126RA Hei en Boeicop

06-12051334 / 06-42998630
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.