Zorgtuin de Tas is een biologische boerderij waar kleinschaligheid en sociale interactie centraal staan. De leiding heeft veel werkervaring in de zorg. Op de boerderij worden groenten en aardappelen geteeld en er is een grote bloementuin die 's zomers mooie boeketten oplevert. De theetuin is geopend van half mei tot half september. Het hele jaar zijn in de winkel biologische producten, inclusief eieren en vlees, te koop. De deelnemers kunnen, passend bij hun mogelijkheden en interesses, van alles doen: helpen in de winkel of in de theetuin, de kippen en geiten verzorgen, snoeien, schoffelen, oogsten, zagen en nog veel meer.

Contactgegevens

Huigsloterdijk 65
2156 LG Weteringbrug

06-55544374
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.