Zorgboerderij Horses&Co

Ervaringsgericht, vraaggestuurd, laagdrempelig, flexibel.

Al ruim acht jaar professionele zorg met een persoonlijke touch.

Wij bieden met ons multidisciplinaire team verschillende producten onder 1 dak. Deze zorg is ontstaan vanuit de vraag van cliënten en hun systeem. Zo zijn er inmiddels verschillende dagbestedingsclubs voor na school, in het weekend en tijdens vakanties. Overdag hebben wij arbeidsgerichte dagbesteding en schooltoeleiding Daarnaast kun je bij ons logeren, bieden wij een bed in tijden van crisis en hebben wij een ambulante tak. Er komen gemiddeld 140 clienten per week op onze drie locaties.

Onze veestapel bestaat uit: paarden, pony’s, schapen, geiten, eenden, kippen, konijnen, poezen, honden, varkens en alpaca’s. 

Contactgegevens

Lindeweg 12
2995 XK Heerjansdam

06 25 56 21 34
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.