VOF De Winter is een klein familiebedrijf dat dagbesteding biedt in de vorm van de omgang met paarden en pony’s. Monique is gediplomeerd  HBO-SPH en ORUN instructrice. De boerderij “De Wilgenhof” heeft dertien paardenboxen, een grote buitenrijbaan met een paddock, een groentetuin en een boomgaard. Verschillende doelgroepen, met name jongeren, kunnen hier een dag(deel) bezig zijn met de verzorging van de paarden, zoals poetsen, wandelen, uitmesten of knuffelen. Vaak biedt dit een bijzondere ervaring, want paarden reageren heel direct op menselijke gevoelens. Op de Wilgenhof worden ook paardrijlessen gegeven: groepslessen, individuele lessen, individuele begeleiding met eigen paard.

Contactgegevens

Meer en Geerweg 14
2266 HW Stompwijk

06-50462837
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.