Bert en Adriënne Hoogenboom en hun gezin organiseren al jaren kinderfeestjes op hun boerderij en breiden dit in maart 2011 uit tot een volwaardige en gevarieerde zorgboerderij.Verpleegkundige Adriënne heeft veel ervaring met kinderen met ASS en ADHD. Kinderen en jongeren maar ook volwassenen die willen re-integreren en dementerende ouderen zijn welkom voor dagopvang. Op de boerderij, die prima te bereiken is met het opendbaar vervoer, zijn onder andere pony's, kippen, geiten en konijnen. De cliënten kunnen dieren verzorgen, werken in de moestuin of in de keuken knutselen, of gewoon lekker lezen of spelen. Swaenensteyn, een erkend leerbedrijf, biedt ook kleinschalige logeeropvang, naschoolse opvang, workshops en paardrijlessen.

Er is sinds kort een tweede lokatie geopend:
Zorgboerderij Swaenensteyn 
Voorweg 95
2391 AE Hazerswoude-Dorp

Contactgegevens

Meerpolder 23
2717 PA Zoetermeer

079-8892946
06-10828119 / 06-20067047
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.