Het kleinschalige koeienfokcentrum en schapenbedrijf van Sandra en Gerard Oliehoek ligt aan de rand van Den Haag. Ze fokken de bijzondere Lakenvelderkoeien en willen oudhollandse dierenrassen in stand houden. Behalve de koeien en schapen zijn er ook geiten, kippen, konijnen en cavia’s. De zorgboerderij biedt (arbeidsmatige) dagbesteding aan voor (jong) volwassenen met een verstandelijke en/of fysieke beperking. In de dagbesteding staat het verzorgen van de dieren en het natuurbeheer van de landerijen centraal. De activiteiten omvatten verschillende disciplines; het aanleren van sociale vaardigheden, het bevorderen van de weerbaarheid, het leren stellen van prioriteiten, het stimuleren van samenwerking of zelfstandig werk en het vergroten van de zelfredzaamheid. De zorgboerderij wil een maatschappelijke bijdrage leveren aan zijn omgeving en biedt natuureducatie aan voor scholen en stageplaatsen voor leerlingen van ZMLK-scholen of het MBO leerlingen.

Het is een door Calibris en Aequor erkend stagebedrijf.

Contactgegevens

Raaphorstlaan 20
2245 BJ Wassenaar

070-5113854
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.