Jan en Aafke Schouten wonen midden in het Groene Hart bij Bodegraven. Hun melkveehouderijbedrijf telt ongeveer tachtig melkkoeien (en kalfjes) , schapen, katten, konijnen, geiten en 2 Shetlandpony's. Ook is er een groentetuin aanwezig. Jan en Aafke bieden dagbesteding aan voor menen met een verstandelijke beperking en/of een vorm van autisme, maar ook andere cliënten die in de groep passen zijn welkom. Er wordt rekening gehouden met mogelijkheden en interesses van de cliënt. De zorgboerderij is kleinschalig, er is plaats voor ongeveer vier a vijf cliënten per dag. Jan en Aafke, die ook aan agrarisch natuurbeheer doen, vinden rust en ruimte belangrijk voor hun cliënten.

Contactgegevens

Endelkade 4
2415 NB Nieuwerbrug

0348-688128
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.