Gijs en Fenny de Jong bieden op hun logeerboerderij behalve logeren ook dagopvang individueel en in groepsverband aan voor kinderen met ADHD of een beperking binnen het autistische spectrum. Op de boerderij zijn behalve de dieren legio activiteiten voor kinderen van 4 tot 14 jaar; spelen, koken, varen, muziek maken, paardrijden, dieren verzorgen, knutselen, timmeren en nog veel meer. Er is veel te genieten, een prima plek om te ontspannen maar ook een plek waar je kunt groeien, op emotioneel, communicatief en sociaal vlak. Centraal staat de professionele begeleiding, er is zelfs een orthopedagoog, logopediste en een bos- en natuurkundige aanwezig.

Contactgegevens

Steinsedijk 23
2851 LB Haastrecht

0182-502249/ 0182-502110
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.