Op zorgboerderij Gravestein zijn jongeren en volwassenen met verstandelijke beperking of psychosociale problematiek welkom voor dagactiviteiten. Op de kleinschalige zorgboerderij is op maandag, donderdag en zaterdag om de week een vast dagprogramma. Op de boerderij met melkkoeien en diverse huisdieren staat ook een pony waar op gereden kan worden in de paardenbak. Er is ook gelegenheid voor sportactiviteiten in de vorm van voetbal en er kan geholpen worden in de werkplaats, diverse tuinen en kas.

Een deel van de stal is een woonkamer waar gespeeld, of geholpen met koken kan worden. De groepsgrootte is maximaal 6 personen met 3 vaste begeleiders.

Financiering is mogelijk via PGB of ZIN

Contactgegevens

Steinsedijk 57
2851 LC Haastrecht

0182-502242
06-17371445
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.