Kees en Suzan Meerkerk wonen met hun zoon Hans en hun kinderen op een melkveebedrijf midden in de polder. Ze bieden, met deskundige begeleiders, dagbesteding aan reformatorische kinderen en jongeren met een beperking. Ook logeren in schoolvakanties is mogelijk. De wisseling van de seizoenen, de ruimte, de rust en de boerderijdieren zorgen er voor dat kinderen zichzelf kunnen zijn en een positiever zelfbeeld kunnen ontwikkelen. Er wordt op een duidelijke wijze gewerkt zodat de dagbesteding voorspelbaar en herkenbaar is voor de deelnemers. De deelnemers bouwen leuke contacten met elkaar, neem gerust vrijblijvend contact op.

Contactgegevens

Schoonenburgweg 9
2957 LB Nieuw-Lekkerland

0184-683390
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.