Peter en Marlies van de Hoog willen graag een vertrouwd tweede thuis zijn voor kinderen en volwassen hulpboeren. De schapenboerderij biedt voor kinderen dagbesteding op zaterdag en logeeropvang in de weekends en schoolvakanties, en voor volwassenen dagbesteding. Er is een kinderboerderij, een werkplaats, een groentetuin, een paardenbak en diverse speelplaatsen. Behalve schapen wonen er ook pony's, kippen, knaagdieren en nog veel meer dieren. Er zijn daardoor altijd wel pasgeboren dieren om te verzorgen. Vanuit de christelijke missie en visie staan respect en vertrouwen centraal in de begeleidingsvisie van familie van der Hoog.

Contactgegevens

West-Vlisterdijk 19 a
2855 AH Vlist

0182-785442
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.